Zadajte hľadaný výraz

Poľnocast Z domova

Poľnocast 001

Ahoj Lubo,

chcel by som spustiť tie podcasty. Spomínal som Ti to, keď sme boli spolu osobne. Trochu som k tomu nedôverčivý, ale s kolegom, ktorý to pripravuje som sa dohodol, že by ich pripravil desať a potom ich vyhodnotíme ako je to počúvané, či to má zmysel. Preto aj Teba by som chcel poprosiť, aby keď budeš pripravovať web na to spustenie, nech to nepreháňame s technickými riešeniami a uvidíme, ako sa to chytí.

Umiestnil by som to do tej časti, ako je poľnovízia. To znamená, že budú rovnako ako teraz dva súbory vedľa seba. Len sa budú deliť o miesto či to bude video, alebo zvuk. Keď pridám (zaškrtnem) zvuk, tak sa tam pridá zvuk, keď tam pridám video, tak sa zobrazí video. Vždy dve posledné, ako je to teraz. Sľubujem si od toho väčšie dopĺňanie materiálov. Pokiaľ na video poriadného človeka nemám na podcasty mám.

Čo sa týka umiestnenia, pokiaľ pri videu to zostane presne tak isto ako teraz – poľnovízia – internetová televízia portálu poľnoinfo.sk tak pri zvuku by som napísal poľnocast – podcasty portálu poľnoinfo.sk.

K podcastu by bol tak ako pri videu zverejnený titulok plus jedna, alebo dve vety perexu. Obrázok by som tiež vkladal nejaký zaujímavý. Možno by nebolo zlé, aby sme mali nejaký všeobecný obrázok k podcastom. Mikrofón, prípadne fotku toho chalana, čo to pripravuje. Fotku Ti posielam tiež v prílohe.

Tiež mi napíš, ako je to napríklad s tým, že by sa tie podcasty tým ľudom priamo sťahovali do ich zariadení. Veď technické riešenie samozrejme nechám na Teba. Keď to budeš mať vyriešené, dal by som dohromady titulok aj ten perex. Veď to je za päť minút.

Ďakujem Ti za spoluprácu a v novom roku Ti prajem veľa zdravia, spokojnosti, úspechov, ale aj lásky.

Ďuro

Autor článku: TEST
Zdroj obrázku: TEST

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1575 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlas
Hodnotenie článku
Predchádzajúci článok
Nasledujúci článok
Prihlásiť sa na odber komentárov k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x